Menadžer/ka prodaje

Podgorica, Crna Gora

Konkurs više nije dostupan

Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Solvent Rating doo koja pruža sveobuhvatna rješenja za poslovanje, tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Zakazivanje i održavanje sastanaka sa potencijalnim klijentima (velike firme, banke, osiguranja, telekomunikacije)
  • Pripremanje ponude i organizacija prodajnih aktivnosti
  • Prezentacija i prodaja Solvent Rating proizvoda (http://www.solventrating.me/usluge.html)
  • Aktivno učestvovanje u kreiranju prodajnih kampanja
  • Analiza tržišta i davanje predloga za dalji razvoj proizvoda
  • Ažuriranje podataka u CRM-u
  • Priprema nedeljnih i mjesečnih izveštaja
  • Pružanje podrške ostatku prodajnog tima

Zahtjevi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva u prodaji sa srednjim i velikim preduzećima
  • Razvijena poslovna komunikacija
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word i Outlook)
  • Proaktivnost i preuzimanje inicijative
  • Samostalnost u radu i organizovanju aktivnosti
  • Dinamičnost i fleksibilnost
  • Orijentisanost na uspjeh

Benefiti:

  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi

ZAŠTO IZABRATI SOLVENT RATING TIM?

Zato što su drugačiji!

Imaju unikatne proizvode i rješenja, rastu brzo, njeguju proaktivan pristup, šire se reginalno, nude rešenja za svakodnevno poslovanje i time stvaraju dodatnu vrijednost klijentima kroz ojačavanje njihove pozicije na tržištu.

Pored svega navedenog, Solvent Rating brine o svojim zaposlenima kroz edukacije, unapređenja, otvorenu komunikaciju, a najvažnije od svega je da napredak zavisi od uloženog truda. S obzirom na to da je u pitanju brzorastuća kompanija prostor za napredak uvijek postoji.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju, molimo Vas, prijavite se putem opcije: