Menadžer/ka prodaje u oblasti marketinga

Podgorica, Crna Gora

Konkurs više nije dostupan

Za potrebe našeg Klijenta tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Zakazivanje i održavanje sastanaka sa klijentima
  • Pregovaranje o uslovima prodaje, ugovorima i cijenama
  • Plasiranje prodajnih usluga relevantnim klijentima
  • Razvijanje pozitivnih i dugotrajnih odnosa sa klijentima
  • Briga o potrebama klijenata i kvalitetu pružene usluge
  • Rešavanje problema i pravovremeno pružanje podrške i relevantnih informacija klijentima
  • Korišćenje postojećih poslovnih i socijalnih mreža u cilju identifikovanja novih klijenata
  • Kontinuirano praćenje trendova na tržištu reklamnih materijala oglašavanja u Crnoj Gori i regionu

Zahtjevi:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u prodaji u oblasti marketinga
  • Visoko obrazovanje (prednost društvene nauke)
  • Napredno znanje MS office paketa (Excel i Word)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Izuzetne komunikacione i interpersonalne sposobnosti
  • Posvećenost i preuzimanje inicijative
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Benefiti:

  • Rad u dinamičnoj i ugodnoj atmosferi
  • Rad na puno radno vrijeme

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju, molimo Vas da se prijavite putem opcije