Baštovan

Tivat, Crna Gora

Konkurs više nije dostupan

Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Green Factory d.o.o, tražimo motivisane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

 Baštovan (2 izvršioca)

Mjesto rada: Tivat

Opis posla:

  • Redovno zalivanje, orezivanje, hemijsko tretiranje, okopavanje i slični poslovi na održavanju zelenih površina
  • Redovno održavanje biljaka
  • Aktivnosti vezane za održavanje pejzažnih uređenja
  • Profesionalno korišćenje i održavanje svih vrsta alata i opreme za baštovanstvo
  • Ostale dužnosti dodijeljene od strane nadređenog

Zahtjevi:

  • Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • IV stepen stručne spreme
  • Dobre vještine organizacije
  • Timski rad

Benefiti:

  • Rad u dinamičnoj i ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi

Ukoliko ste zainteresovani za datu poziciju možete se prijaviti putem opcije "Prijavi se na konkurs", slanjem prijave na e-mail adresu info@greenfactory.me, ili kontaktom na telefon 067231123.

Baštovan

Opis posla

Baštovan